KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
mondd a magadét



Köztünk jár
BEJELENTKEZETTEK

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég
A legtöbb felhasználó (48 fő) Vas. Okt. 04, 2020 10:47 pm-kor volt itt.

Friss nyomok
avagy ki járt erre utoljára

Siegfried Fernsby

Szer. Okt. 12, 2022 1:20 pm

Siegfried Fernsby

Pént. Okt. 07, 2022 3:09 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Okt. 07, 2022 3:07 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Szept. 23, 2022 8:25 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Szept. 23, 2022 8:08 pm

Aidan Nyle

Pént. Szept. 23, 2022 7:19 pm

Darren Sullivan

Vas. Szept. 18, 2022 11:07 pm

Lance O'Maley

Vas. Szept. 18, 2022 8:59 pm

Lance O'Maley

Hétf. Aug. 22, 2022 7:26 pm

Shadiya el Sedat
Statisztika
AVAGY HÁNYAN VANNAK AZ OLDALON
Fajok
Seelie
0
0
Unseelie
3
0
Vámpír
1
0
Alakváltó
0
1
Spectre
0
0
Warlock
0
0
Boszorkány
0
1
Ascendant
2
1
Halandó
0
0
Összesen
6
3


Megosztás

A warlock és a farkasa

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ena C. Sardothien

Wicca
It's gonna be a wild ride with

Ena C. Sardothien
Kor : 26
Hozzászólások száma : 50

A warlock és a farkasa
» beküldték: Szomb. Nov. 07, 2020 12:20 pm

A Warlock
név: rád bízva, csak dobj PMet hogy te vagy
kor:35? ~200
faj: warlock
rang: címeres s*ggfej?
play by: Jason Momoa, Jeffrey Dean Morgan (találsz jobbat alkudhatunk)
státusz: szabad foglalt beregisztrált
egyéb információk;Sármos vén szar vagy. De persze, hogy jól tartod magad, hisz nem félsz áldozni érte. Kéne a recepted...ja hogy én meg a receptedhez? Kapj el, ha tudsz. Vagy tudod mit? Inkább tartsd távol magad meg a beteg elémjű ölebed tőlem! Komolyan nem vagy komplett, az a fránya két évszázad beléd ette magát. Hajszolod az erőt, a tudást, eladtad a lelked, és még többet áldozol fel azért, hogy a sötét ügyeidet előrelendítsd, meg megtartsd a segged abban a feszes állapotban amiben most van. Egy rohadék vagy, lelketlen és romlott. Üldözöd a fajtám, hisz a jó boszorkányok, és wiccák a legjobb táplálék, amivel fenntarthatod az éveidet. Hírhedt vagy a fajtám körében, és kegyetlenséged végett más körökben is. Mániákus vagy, és rohadt kreatív kínzómester. Szereted ha egy áldozat igazán...ki van használva és facsarva mire felhasználásra kerül. A familiárisod épp oly elborult, mint te. Azóta persze némileg megtört az a fránya nagy összhang, mióta én bekavartam a kis menekülésemmel. Piszkálja a csőröd mi? Hogy "elrontottam" a szolgád? Meg az sem hagy hidegen, hogy lelketlen lények keresnek fel, és akarnak leverni rajtad olyat, amit nem tettél? Ostoba dolog volt tőled, hogy hagytad, hogy kikarmoljak belőled egy darabot...  
Kapcsolat
Kapcsolatod velem csupán annyi, hogy sok borsot törtem az orrod alá, amióta megszöktem évekkel ezelőtt tőled, hogy ne tudj feláldozni. Revansot akarsz. Én meg azt, hogy menj vissza any...a Halálba.








Farkas familiáris
név: rád bízva, dobj PMet ha megjössz
kor: 27-35?
faj: vérfarkas/familiáris
rang: dögös őrült
play by:  Margot Robbie, Katheryn Winnick (nem ragaszkodom!)
státusz: szabad foglalt beregisztrált
egyéb információk;Vad menet volt a miénk ugye? Hányszor álmodsz még vele? Lehet mondjuk kevesebbszer, mint azzal, hogy hogyan kínzol és szedsz majd darabokra a húzásomért. Nő létedre hasonlóan vad és kegyetlen vagy, mint a gazdád. Lehet ez veled született, vagy a múltad okozója is, beszélgetésünk nem úgy alakult, hogy ezeket megtudhassam. Nekem leginkább sikoltásra és káromkodásra, könyörgésre telt, míg te terveket szövögettél hangosan, mit kapok még, és milyen finom lesz a húsom, ha a lelkem már a gazdádé lesz. Aztán jött az az este, amikor azt hitted a gazdád szokásaihoz nem jön még több. De jött, mert nőként nézett rád. Elcsábított. Én voltam. Utólag ezt a hibád leverte rajtad párszor, te pedig csak még jobban megkeményedtél a férfiak felé. Hű eb vagy, de kapcsolatotok romlik, és ez megőrjít. De maradsz vele, nem tehetsz mást, és mert engem üldöz, nem is akarsz még annyira menni. Steaket akarsz belőlem csinálni, lehetőleg véreset.  
Kapcsolat
Velem a kapcsolatod elég mély volt...hahaha. Gyűlölsz. Gyűlölsz? Hogy a warlockoddal mi lesz ez után, majd ti kitaláljátok. Hogy szabadulni akarsz-e tőle, rajtad áll. Mókás csavarnak vélem ezt a hármast, nem akarok senkiből szerelmes párt verbuválni. Hozz egy dögös dögöt, egy vad perszónát, akinek vannak tervei, céljai!

Vissza az elejére Go down
 
A warlock és a farkasa
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Boszorkány és Warlock

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Disruption :: Karakter szekció :: Karakteralkotás :: Játékosok keresik-
Ugrás: