KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
mondd a magadét



Köztünk jár
BEJELENTKEZETTEK

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég
A legtöbb felhasználó (48 fő) Vas. Okt. 04, 2020 10:47 pm-kor volt itt.

Friss nyomok
avagy ki járt erre utoljára

Siegfried Fernsby

Szer. Okt. 12, 2022 1:20 pm

Siegfried Fernsby

Pént. Okt. 07, 2022 3:09 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Okt. 07, 2022 3:07 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Szept. 23, 2022 8:25 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Szept. 23, 2022 8:08 pm

Aidan Nyle

Pént. Szept. 23, 2022 7:19 pm

Darren Sullivan

Vas. Szept. 18, 2022 11:07 pm

Lance O'Maley

Vas. Szept. 18, 2022 8:59 pm

Lance O'Maley

Hétf. Aug. 22, 2022 7:26 pm

Shadiya el Sedat
Statisztika
AVAGY HÁNYAN VANNAK AZ OLDALON
Fajok
Seelie
0
0
Unseelie
3
0
Vámpír
1
0
Alakváltó
0
1
Spectre
0
0
Warlock
0
0
Boszorkány
0
1
Ascendant
2
1
Halandó
0
0
Összesen
6
3


Megosztás

CSCSK - Ramses, Evony, Léah..

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Mark J. Taylor

It's gonna be a wild ride with

Mark J. Taylor
Foglalkozás : Bordélytulaj
Hozzászólások száma : 9

CSCSK - Ramses, Evony, Léah..
» beküldték: Csüt. Okt. 08, 2020 11:03 am

Cscsk (igen, mondd ki magadban Very Happy)
név: Ramses (így én hívlak, amúgy mindegy)
kor: 21-26
faj: Alakváltó - valami jó szaglású
rang: háziállat
play by: Luke Powell/vagy más
státusz: szabad
egyéb információk; Ram családfájáról fogalmam sincs, nem is nagyon érdekel. A kölyök nekem melózik a klubban. Egyszerre postás, pultos, háziállat, informátor és van még pár szerepköre. Nem mondod meg róla, de van ész a fejében és elég ereje is ahhoz, hogy megvédje magát ha kell. Amennyire tudom se gyereke, se macskája, se szifilisze nem volt soha. A klub alagsorában lakik, állandó bérlő. Legtöbbször azt csinálja amit mondok neki, ha meg nem, akkor rendezzük sorainkat. Újra meg újra. Most szomorúan konstatálom, hogy hetek óta nem láttam, de feladatot teljesít éppen. Egy ígéretes Ascendant lányunk a lelkét dobná oda egy vámpírnak. Nem hagyhatjuk. Semmi esetre.
Kapcsolat
A főnöke vagyok. A gazdája. Tulajdonosa. Főbérlőjé. Megmentője. Megnyomorítója. Kell még? Privátban megírom. Wink

Vissza az elejére Go down
Mark J. Taylor

It's gonna be a wild ride with

Mark J. Taylor
Foglalkozás : Bordélytulaj
Hozzászólások száma : 9

Re: CSCSK - Ramses, Evony, Léah..
» beküldték: Csüt. Okt. 08, 2020 2:59 pm

Evony Lewitt
név: Evony
kor: publikus?
faj: Warlock
rang: Követő
play by: Wallis Day
státusz: szabad
egyéb információk; Evony a többi warlockhoz hasonlóan a hamvas lelkét már régen feláldozta a hatalomért. Ő hozott át a Fátylon túlról legutóbb és még egy ígéretes porhüvelyt is felhajtott nekem. Nem biztos, hogy konkrétan az én nevemet mormolta a rituálén, viszont én jöttem. Mindig is pofátlan voltam..Azóta cseppen neki is ha én erősödöm. Ritka kegyetlen és hazug nő, de nagyon jól játssza ki a lapjait. Hasznos, emellett érdeke, hogy ne csináljak faszságot, mert ha engem deportálnak a lovagok, azt az ő ereje is sínyli. Hogy őszinte-e?  Sosem. El is várom.  
Kapcsolat
Mivel jobb, mint bármilyen kamerarendszer, mindenféle mágikus szart ő csinál. Persze az én erőm közvetítésével. Alkuk baszki...Bejön a lénye, hogy első látásra nem tudják őt belőni, néha még én is elhiszem, hogy több személyisége van. Ha nem vert volna át, most nem dekkolna egy ketrecben sem. Az engedetlenség egy dolog, a piti hazugságok szintén, de paktálni még valaki mással? Engesztelnie kell még...bizonygatni sokat.

Vissza az elejére Go down
Mark J. Taylor

It's gonna be a wild ride with

Mark J. Taylor
Foglalkozás : Bordélytulaj
Hozzászólások száma : 9

Re: CSCSK - Ramses, Evony, Léah..
» beküldték: Csüt. Okt. 08, 2020 3:15 pm

Léah
név: Léah
kor: 27
faj: Wicca, boszorkány..igazából mindegy.
rang: Habos süti
play by: Julianne Hough /váltható
státusz: szabad
egyéb információk; Léah olyan mint egy jelenés. Légies, könnyed és kedves. Mark fivérének (*sóhaj* RIP) az exe, aki többet tud mint illene és okosabb, mint ami az ajánlott. A nő csupa báj, mindenkit lenyűgöz aki találkozik vele. Nem véletlen, hogy a kupi lélektani részét ő irányítja. Nem akar mindenkit elsőre falfestékként viszontlátni, mint én. Fél tőlem, bár Markot kedveli. Szerinte megváltozott...nahát! Senki nem tudja, hogy miféle paktumot kötöttünk mi ketten. Egész betegesen szeretem még nézni is. Olyan arany ő, ami túlságosan is fénylik.    
Kapcsolat
Engem élvezettel tölt el, hogy kis éterisége ellenére mindig megvédi magát ha basztatják. Bennem, vagyis a sógorában (volt sógorában...) a jótevőt látja, aki segít neki. Talán túlságosan segítőkész is. A mocskos titkunkat úgy kezeli a felszínen mintha nem is létezne. Emiatt én meg arról teszek, hogy nagyon is létezzen.  (Bővebben ha megjött. Ha wicca, akkor meg pláne bővebben.)

Vissza az elejére Go down

It's gonna be a wild ride with

Ajánlott tartalom

Re: CSCSK - Ramses, Evony, Léah..
» beküldték:
Vissza az elejére Go down
 
CSCSK - Ramses, Evony, Léah..
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Disruption :: Karakter szekció :: Karakteralkotás :: Játékosok keresik-
Ugrás: