KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
mondd a magadét



Köztünk jár
BEJELENTKEZETTEK

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég
A legtöbb felhasználó (48 fő) Vas. Okt. 04, 2020 10:47 pm-kor volt itt.

Friss nyomok
avagy ki járt erre utoljára

Siegfried Fernsby

Szer. Okt. 12, 2022 1:20 pm

Siegfried Fernsby

Pént. Okt. 07, 2022 3:09 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Okt. 07, 2022 3:07 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Szept. 23, 2022 8:25 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Szept. 23, 2022 8:08 pm

Aidan Nyle

Pént. Szept. 23, 2022 7:19 pm

Darren Sullivan

Vas. Szept. 18, 2022 11:07 pm

Lance O'Maley

Vas. Szept. 18, 2022 8:59 pm

Lance O'Maley

Hétf. Aug. 22, 2022 7:26 pm

Shadiya el Sedat
Statisztika
AVAGY HÁNYAN VANNAK AZ OLDALON
Fajok
Seelie
0
0
Unseelie
3
0
Vámpír
1
0
Alakváltó
0
1
Spectre
0
0
Warlock
0
0
Boszorkány
0
1
Ascendant
2
1
Halandó
0
0
Összesen
6
3


Megosztás

Get your hands dirty

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Bradley N. Weston

It's gonna be a wild ride with

Bradley N. Weston
Lakhely : Dublin
Kor : 35
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 13

Get your hands dirty
» beküldték: Kedd Okt. 06, 2020 12:29 pm



🎵 Go on get your hands dirty 🎵

A halandó porhüvely annyira lehangoló. Hamar elfoszlik, mint egy olcsó kínai strandpapucs termálvíztől cuppogó talpa. Pedig Bradley magas, izmos, kékszemű és - hála nekem - már normálisan is öltözik. Szívesen, baszdmeg. De mélységesen untat az a pangó sötétség, ami a kreativitásának ózonlyukából csorog..Semmi kihívás, kurvára semmi.  Fájdalmas sóhaj és még egy cigi, tényleg igaz rád barátom, hogy sírni jár beléd a lélek, ha már halni nem tud.
De ez csak átmenet, a tökéletesség már a közelemben tombol és egészen újszerű izgalmat zsibbaszt szét bennem.
Aprólékos forgatókönyvem van, ki akarom élvezni a játszmát, elnyújtani, hogy minél tovább tartson a flow.  Dahmer testében is az előkészületet kedveltem leginkább, a gyilkolás rituáléjának tűpontos tervezését. Az áldozatok életdarabkáit összegyűjteni maga volt a nagybetűs művészet, elpusztításuk pedig művészetem ünnepe.  
De nem szabad elfelejtenem, hogy nekem Aston nagyon is élve kell, én leszek a vérében lüktető vis vitalis, a szíve alatt dobbanó őserő. Sok minden változott, amióta utoljára csontgúnyát öltöttem magamra, tudom kell, mennyit fejlődött egy átlagos ascendant. Testvérem szebb napokat látott bábja mondjuk nem átlagos. Cyl’azh-t túlélni keveseknek sikerült, ha másért nem hát ezért belekerül a történelembe.
Tudom hol van, a bátyám szemmel tartja a fiút, egy jól nevelt unseelie mindig tudja mennyire rohad már egykor volt lakása. Valószínűleg nem fogja tudni ki vagyok, utolsó találkozásunk alkalmával egy tévedés voltam, alacsony, vöröshajú nőbe zárva.
Most egy ahhoz egészen hasonló asszony sétál előttem, a gyerekére gondol meg a szeretőjére, akivel hetente egyszer csalja a férjét. Nem baj, az urad is félrekúr csillagom, de ez neked már olyannyira lényegtelen, mint az ebédpénz, amit holnap kellene elküldeni az iskolába a fiaddal.   Ugorj, nincs remény! - suttogás vagyok a fejében, piros vészfény, ami a halálért villog. Nem gondolkodik sokat, nem néz körbe, matricaként ragad a szembejövő autó szélvédőjére.  Elmosolyodom, míg az alantas népek sikítva táncolják körbe a testet, amiben még megbújik az tudat utolsó írmagja.
- Orvost! - a hangom átszeli a káoszlepte teret, elhadart lendülettel nyitok be egy dohszagú üzletbe. Érzem a jelenlétét, van benne valami veszélyes és vonzó, értem miért választotta őt a testvérem. Tekintetem az övét keresi a félhomályban. - Elütöttek egy nőt, van itt valahol egy orvos? - bújj elő Ian, szükségem van a képességeidre.
Vissza az elejére Go down
Ian Craft

It's gonna be a wild ride with

Ian Craft
Hozzászólások száma : 8

Re: Get your hands dirty
» beküldték: Kedd Okt. 06, 2020 11:27 pm
Már megint egy elvi kérdés cikázik bennem. Tehetnék valamit, hasznosat, nagyot mi változást hozna minden eltelő napba amit az emberiség megél. De. Mindig ott a de. Megérdemli az a nagy halom tudatlan sejtkupac a segítséget? Az evolúciót, a fejlődést? Meg hát. Tehát.. önmaguktól is elérhetnék. Nélkülem. Akkor meg minek avatkozzam be? Hogy lehettem olyan lelkesen hülye, hogy az első pár hónapban elvittem a formulát az áttörés peremére? Azóta meg? Csak hátráltatom a munkát. Pedig csak egy kérdés. Jobbra vagy balra? Elpusztíthatnám, vagy meghozhatnám a jövőt. Mintha nem lenne jobb dolgom mint ezen elmélkedni naphosszat.
Elengedem a dilemmát, nincs miért tovább engednem, hogy fertőzze az elmémet. Hisz a munkaidő lejárt. Megszabadulva a fehér köpenytől olvadok be a tömegbe, hogy része legyek, kis porszeme az élő szervezetnek melyet a város alkot. Engedem magam sodorni az árral pedig hiába áltatom magam. A reakcióim nagy része hamis. Hamis a mosolyom, az előzékenységem, még a figyelmem is. Egyszerűbb így. Nekem. Tömegként gondolni rájuk egyszerűbb mint egyének sokaságaként.
Haladok. És mégis hova máshová vezetne az egyszerűbb életre vágyó gondolat mint a sarki közértbe? Tipikus vásárlóként járom az ismerős sorokat. Olvasgatom a műanyag csomagolásokra nyomtatott nagyjából helytálló adatokat.  Nézzükcsak. Szükség lenne némi kálciumra.. Tej. Lépteim visznek az utcára való látvánnyal szolgáló üveg felé, a tükröződésben meg is látom amit keresek. megint átrendezték a boltot. De minek?
Ujjaim már épp érintik a hőn vágyott folyadék üvegét, mikor csak a szemem sarkából tűnik fel a megszokottól eltérő mozgás.  Felegyenesedve nézem a biztonságból a felbolydulást. A bámészkodókat, a rohanókat, a feszengve továbbmenőket s azokat is akik semmit sem vettek észre az egészből. Sóhajtva próbálom összerakni a kirakóst a kintről beszűrődő hangokkal. Baleset. Valószínű bár  egy oszlop eleget kitakar ahhoz hogy egészséges képzelőerőmet használva átdobjam a minden rendben lesz kategóriába a sztorit. Legalább nincs köze hozzám. Kellemetlen pluszmunka lenne ha láttam volna.
Nyílik az ajtó mire visszatérek a tejemhez. Kérlelhetetlen miliméterekre az üvegtől fagy meg a pillanat s fonódik össze a tekintetem az idegennel. Eljátszik a gondolat a szemeim mögött. Befejezni a mozdulatot, hátranézni embereket keresve a tekintetemmel, hogy ugyan van-e orvos a jelenlévők közül, majd a mentők érkezéséig bóklásznék, megtöltve egy kosarat csupa haszontalan, romlandó termékkel aztán hazaérve megünnepelném a hatodik faszságmentes napomat.
Bazd meg miért kellett bejönnöd?
Tekintetem, mozdulataim, még a gondolataim is áthangolódnak, aktatáskámon megszorulnak az ujjak, sietve egyenesedem ki, az idegenről is elszakad a tekintetem, mellette elhaladva szólalok csak meg enyhén reszelős hangon.
-Gondoskondjon róla, hogy valaki hívja a mentőket.-Nem pislogom a káosz elémtáruló szemébe, csak a hangom emelem fel miközben biztos léptekkel török a baleset és a test irányába.-Félre onnan! Orvos vagyok!
Nemmondod?
Zavaró elemek félrehesegetése közben ereszkedem féltérdre a terjedő tócsába, kizárom a kétségbeesett hangokat, a zavart lépéseket, a bálványként álló gyermek arcát aki épp próbálja eldönteni mennyire is valóság az ami most történik. A könnyben álló tekintete alapján épp elveszíti a csatát. Valaki a hátára fordította a nőt. Valaki akit mondjuk gerinctörés gyanújával ezek után én is megforgatnék párszor.  
Harmincas nő. Harmincnyolc pontosan. gyorsan nedvesedő szövetkabátján még ép a zipzár, kibontom, hogy egy réteggel közelebb kerüljek, ujjaim immár egy vékonyabb anyag alá kúsznak síkosan. Kemény hasfal, belső vérzés. Balom az oldalán tapogatja végig a bordák vonalát, egy törött, az már a kabát után látszott. Másik kettő megrepedt, de az összképet nézve annak nincs jelentősége. Ahogyan az arcán végigfutó sebeknek sem. Semmi amit egy újabb plasztika meg ne oldana.
Lényegtelen. Pár perc és vége.
-Valaki! Ide!-Emelem meg a fejet és irányba fordítom, hogy könnyebben kapjon levegőt. Addig az egyik bámészkodó majom csak idejön.-Tartsa így.
Feltépem a felső anyagát. Vérben s színben úszik a hasfal de nem az érdekel. Mert előbb fog megfulladni a saját vérében mintsemhogy beérnének vele az első kórházba. Ballal most a bordák alá nyúlok, egész ráhajolok testemmel a nőre, jobbom a csont felett ami átfúrta a tüdőt, s most lassan árad a sűrű folyadék a légcső felé. ellepheti az egész tüdőt, és vége. Tágulásra ösztönzöm az izmait, a mellkasa megemelkedik, egészségtelen roppanás kíséretében tolom vissza a helyére ujjaimmal a bordát. A nyomás megszűnik, a fájdalomra a tudat közbeszólna, vergődne, magához térne, de elvágom, elaltatom.
-Csak tartsa, nyugodtan.
Felpillantok, realizálom a tömeget, az okostelefonok keresztttüzét, a telhetetlen vérszomjas kíváncsiságot a szemekben. Nézzétek csak, nem érdekel. Mondjuk pont nem jön túl jól az elektronikus népszerűség. Csak megköti a kezem.
Na még két percetek van halálangyalok.
Rajtuk múlik, nem rajtam. Itt se kellene lennem. Vajon becsuktam a hűtőt az üzletben? Lehet, hogy nem.. faszságmentes napok száma zéró..
Vissza az elejére Go down
Bradley N. Weston

It's gonna be a wild ride with

Bradley N. Weston
Lakhely : Dublin
Kor : 35
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 13

Re: Get your hands dirty
» beküldték: Csüt. Okt. 08, 2020 3:56 pm

Nehezen veszem ki a sziluettjét, beleolvad a kispolgári tömeg hamuszürke masszájába. Nem sokkal beesettebb az arca mint Cyl’azh idejében, tán egy kicsit fogyott, ami érthető. A bátyám örökké zabál, valószínűleg a legtöbb porhüvelyét nem a távozása viseli meg, hanem a koleszterin.
Érzem a vívódását, ugyan Ian, mindketten tudjuk, hogy még mindig azzal áltatod magad, hogy maradt benned valami jó. Hogy egyáltalán van benned valami jó. Túl sokat vársz, Hippokratész nem lenne büszke.
Utat engedek neki, szorgalmas önkéntes rendőr vagyok, akit mélyen megérint szegény asszony szörnyű tragédiája. Az autó sofőrje reszketve préseli magát karosszériának, bár nem tudom, hogy a gyilkossá válásának közeledő ténye vagy a bámész öreglányok elfolyt kőpúdere okozza-e a nagyobb sokkhatást.
Egy kertvárosi anya már intézkedik is,  az összes hatóságot egyszerre értesíti. Remélem a tűzoltókat is hívta.
Nem avatkozom egyelőre közbe, elégedetten nézem, ahogy rutinszerűen nyúl a testhez, az energiái perzselik a levegőt. Kedvem lenne röhögni azon, hogy mennyire kényelmetlen neki a szituáció. Úgy tűnik Cyl-el együtt a feltűnési viszketegség, mint olyan is kikopott belőle. Sokat mondjuk nem tudok a férfiról csak annyit, amit a fivérem a kellő elfogultságával mesélt róla, azokra pedig inkább csak hümmögni szoktam, mint figyelni.  De a lényeg megvan és biztos vagyok benne, hogy hasznát tudom venni a lexikális és transzcendes képességeinek.
A kíváncsi káosz a tarkómat simogatja, a levegőnek benzin és halál illata van.  Mindenki a csodadoktort gyönyörködi, összesúgnak a feje felett, mások a hős segítőjét éltetik sokáig. Micsoda remek emberek, hétköznapi hősei a nemzetnek.
Elrejtem az alakom a bámész sokaság elől és Dr Craft mellé lépek. A asszisztense reszketve tartja az ernyedt húsköteget, a karom egyszerre mozdul az ascendantéval és míg ő ritmikus dobbanást masszírozna a nő szívébe én egy hanyag mozdulattal kilököm a kisinas kezéből a testet, ami arccal előre reccsen betonon. Szakavatatlan szem nem mondja meg, hogy egy külső behatás és nem maga az orvos gurította a flaszterre az - immár minden bizonnyal - halotatt. A száj, ami az imént még istenként ünnepelte most gyilkost kiált rá, sikolyba torzult arcok villannak a kamerák mögött.  
- Fuss! - a fülébe súgom a szót, megérintem a vállát. a világítótoronynál biztonságban vagy - próbálok a fejébe mászni és elültetni ott a gondolatot. Igazából mindegy hova megy, csak innen el, de arról tudom, hogy viszonylag kihalt környék, védve az kíváncsi tekintetet lincselő hangulatú kereszttüzétől.
Nem a benned lévő sötétség ölte meg azt az embert?
Vissza az elejére Go down
Ian Craft

It's gonna be a wild ride with

Ian Craft
Hozzászólások száma : 8

Re: Get your hands dirty
» beküldték: Vas. Okt. 18, 2020 10:43 pm
Lassan tisztul, felszívódik a vér a tüdőből, a borda mely pár pillanattal ezelőtt még egészségtelen szögben fúrt mély lyukat a szövetekben most a helyén van, s a törésből lassan repedés válik.  A feszülő hasfal alatti szervekhez nem nyúlok. Az túl sokba kerülne már a nőnek. De a kolegák esetleg megoldhatják a dolgot. Pár hét és eltűnik a kétségbeesett világra tágra nyílt leányszemekből ez a megrázkódtatás.
Vajon feláldozna pár évet csak, hogy tovább sétálhasson az anyja mellett?
Rég eldöntöttem, hogy nem adok át erőt a sajátomból másoknak. Egyszerűen nem éri meg. Ennyi. Ha eggyel megteszem megtenném többel is, és valahonnan pótolnom kellene a kiesést. Ez a nő ráadásul senkim is. Az okoseszközök kancsal kereszttüze meg amúgy is elkergetné az ötletet még a megfoganása előtt. Talán ha a leány iderohanna anyucihoz, ha meglenne a kapcsolat.. Megremeg a test, görcsbe rándult izmok szorítják, emelik a magasba a mellkasát, a keringés kezd összeomlani, a szív heves táncában kihagy pár ütemet.
Na. Említettem, hogy elmehetsz?
Most, hogy a bordák nagyjából rendben vannak, áttérhetek a szívére. Kezem gyomorforgató cuppanással hagyja el a síkos hasfal és az átázott felső közét, hogy feljebb mozdulva a szív fölé helyezzem a kezem. Megtolom, hogy könnyebben helyreállhasson a rendszere.
A hirtelen halál, a sikolyok, értetlenség, tekintetek. Összefolytak a másodpercek. Szinte felrobban a belső világom ahogy rámszakadnak az új információk, érzékelések. A nem várt eseményekre. Az egyébként alvó, passzív részek, elmém nem tudatos helyei kapcsolódtak be a döntéshozásba, elemzésbe.
Fuss..világítótorony.. biztonság. Biztonság?
Ezerrel pörögnek bennem a lehetőségek miközben felállok. Fájdalmasan lassú minden. Szemeim villámként mérik fel a területet, már a negyedik kidolgozott menekülési tervet vetem el miközben két kar között feltűnik az árva leány arca. Pislog egyet. A pillanat végtelen.
Lényegtelen mi és miért történt, a menekülés is több szempontból kudarcra van ítélve. Túl sokba kerülne. Nem akarok pazarolni. El kell jutni a világítótóronyhoz, el kell érni, hogy ne legyen releváns egyetlen felvétel sem, el kell tűnni, vagy el kell múlni.
Még nem sikerült teljesen felállni, lassan telik most minden. Segítőm felé nyúlok, ki az előbb szerencsésen halálba engedte a nőt. Nem is érdekel miért. Az eddigi mozgásából azt hiszem hátrálni akar. A karjára fogok, egy körmöm áthatol az inge s a bőre szövetén, parancs száguld. Elektromos utasítás az idegrendszerén keresztül.
A teste mozdul én pedig elengedem a gondolatokat. Visszatér a normál sebesség. Lábai megfeszülnek, támaszt. Jobbját még mindig fogom, de nem is arra van szükségem. Ballja szorul ökölbe, érzem a lendületet, az erőt, ahogy a tökéletes szerkezet lendületet, erőt és súlyt felhasználva tökéletes bal horoggal talál halántékon. Még a tekintetem is csak értetlen rácsodálkozást sugárzott...
A kocsi adta a másikat, izmaim elernyedtek, a fényszóró búrája bereccsen, szilánkok húznak véres barázdát az arcomon. Egy tesztbábu kecsességével zuhanok az aszfalt felé, éles koppanás jelzi végül, hogy megérkeztem. A szegélykőre. Szemeim nyitva, végtelen nyugalommal veszem tudomásul az orromtól alig négy centire lévő két szegélyelem közt megbúvó rágó tényét. Epres..
Vér csorog lassan, sűrűsödve a szemembe, és terjed is körülöttem. Most nem érdekel, nem veszek tudomást a mozgásokról, szívem éppcsak megzubban időnként, tüdőmben is lassan cserélődik a levegő.  Meghaltam. Legalábbis a legtöbb, mérhető szempontból.
.
.
.
Valaki lecsukta a szemeimet. Nem mértem az időt, felesleges. Amúgyis tisztában vagyok vele, hogy órákon belül a legközelebbi hullaházba kerülök. A másik halottal együtt.
Mégis mennyi sötétség maradt benned?
Semmi kedvem nincs átélni egy boncolást, ridegen precíz kesztyűs kezek, nyomásra a szikének ellent nem álló bőr és hús.. minden pillanatában ott remegett bennem az akarat szikrája, szakítsam meg az állapotot, terjesszem ki újra az irányítást az egész testemre, kapjam el, vegyek el tőle mindent.. hisz sebeket okozott. A sebeket be kell foltozni.. ki fogja megfizetni ezt is?
Mostmár végig kell csinálnod. Az ott a májad? Tetszik neki. Ó.. úgy látszik valakinek nagyobb szüksége van rá..
.
.
.
Összefércelve a hűvösön, izzó haraggal kezd újra terjedni bennem az élet. Álmukból ébredő sejtek üvöltik fel a károkat, hogy mibe is került a kis affér. Bizseregve ráng meg egy-két izom, lassan fűt fel a kazán, hogy elérjem az optimális működési hőmérsékletet. Vágások mentén forrnak egybe az izmok, az erek hálózata újraköti magát. Szemem sötétségre nyílik. Az asztalon fekszem, a szilánkokat már eltávolították mégis remegő ujjaim irányításáért küzdve simítok végig a sebeimen.
Legalább más nem hiányzik
.
.
.
Fájó üresség a hasfalam alatt. Tehetetlen lötyög a gyomrom, hiányzik valami, vérlázító a tudat, hogy csak úgy elvették, ha nem lenne dolgom lehet épp könyékig túrnék valakiben, hogy visszaszerezzem, hogy megbosszuljam azon aki elvette s azon aki megkapta, de menni kell, futni. El innen, feladni ezt a létet. Nyugtatom magam, birokra kelek a saját akaratommal minden lépésnél. Összességében még mindig jól jártam nem?
Az is jól járt aki elihat még egy májat.
Megremegő harag késztet visszatekinteni a városra. Több mint egy nap telt el a baleset óta. másnap van. Este. Még villognak a fények, busszal jöttem, de nem a toronyig csak a város széléig. Azt hittem jót tesz majd a séta, az idő gondolkodni, de a kétes jövőn kívül a múlt is felveri a fejét állandó, irritáló körforgásban.
Csak sétál errefelé vagy hetvenkilenc kiló fehér pacal..
Rámvetül a csillagfény. lopott bakancsom csikordul kavicsokon, nedves fű illata éri el a tüdőm, farmer súrlódik minden lépésnél, igénytelen fehér póló nem illik ebbe a hűvösbe, de a gondolataimat jelenleg a lépésenként növekvő, rámdőléssel fenyegető világítótorony foglalja el. Végre. Víz nyugtató hangja a a távolban ahogy a szikláknak ütközik, maga a torony mi ilyenkor üresen ontja a jelzését, ez volt a cél. Az építményt körülölelő járdától alig tíz lépésnyire engedem térdeimet a földre, ujjaim fűszálak közt játszanak, tüdőmet átjárja a tenger sós illata. Aztán hörögve gyűlik az elmúlt nap feszültsége, végigvibrál a csontjaimon ahogy üvöltéssé erősödve távozik. Fűcsomók reppennek oldalra, ujjaim most görcsösen merevednek valami képzeletbeli torkok köré, és lassan elfogy a szusz.
Ennél diszkrétebb már nem is lehettél volna
A szám sarka megrepedt, csepp csordogál borostámon az állam felé, visszanyugszom, lelohad a méreg, a feszültség eltávozott, tiszta fej kell, igen.
-Ott voltál. Te tetted? Miért?
Intézem rekedtesen de elég hangosan a semminek.
Remélem futni fog..
Vissza az elejére Go down

It's gonna be a wild ride with

Ajánlott tartalom

Re: Get your hands dirty
» beküldték:
Vissza az elejére Go down
 
Get your hands dirty
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Disruption :: Játéktér :: Egyesült Királyság :: Wales-
Ugrás: