KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
mondd a magadét



Köztünk jár
BEJELENTKEZETTEK

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég
A legtöbb felhasználó (48 fő) Vas. Okt. 04, 2020 10:47 pm-kor volt itt.

Friss nyomok
avagy ki járt erre utoljára

Siegfried Fernsby

Szer. Okt. 12, 2022 1:20 pm

Siegfried Fernsby

Pént. Okt. 07, 2022 3:09 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Okt. 07, 2022 3:07 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Szept. 23, 2022 8:25 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Szept. 23, 2022 8:08 pm

Aidan Nyle

Pént. Szept. 23, 2022 7:19 pm

Darren Sullivan

Vas. Szept. 18, 2022 11:07 pm

Lance O'Maley

Vas. Szept. 18, 2022 8:59 pm

Lance O'Maley

Hétf. Aug. 22, 2022 7:26 pm

Shadiya el Sedat
Statisztika
AVAGY HÁNYAN VANNAK AZ OLDALON
Fajok
Seelie
0
0
Unseelie
3
0
Vámpír
1
0
Alakváltó
0
1
Spectre
0
0
Warlock
0
0
Boszorkány
0
1
Ascendant
2
1
Halandó
0
0
Összesen
6
3


Megosztás

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Felix Anderson

Vadász
It's gonna be a wild ride with

Felix Anderson
Hozzászólások száma : 12

Felix Anderson
» beküldték: Vas. Okt. 04, 2020 10:42 pm




Felix Anderson

Felix Anderson Npv4





S.P.E.C.T.R.E.Felix Anderson FzEQM89 Dublin Felix Anderson FzEQM89 25 Felix Anderson FzEQM89 ember Felix Anderson FzEQM89 Vadász Felix Anderson FzEQM89 Alex Russel

Felix Anderson Npv4
Jellem
Barátságos figura, kiszámíthatatlan logikával és elborult ötletekkel. Szeret új dolgokat kipróbálni, új lényekkel megismerkedni és azokat meg is ölni. Hiperaktív, teljesítmény orientált és rossz parancskövető. Mindenben kihívást keres és nem éri be kevesebbel az első helynél. Ambíciói ellenére a szükségben lévőket nem hagyja hátra. Ha ez nem lenne elég, felelőtlenül szoknyavadász és kicsit sem rasszista, nem érdeki ha az illető nem ember. Sőt...


Megjelenés
Magas, sportos, igényes. Átlagos megjelenésű férfi semmi árulkodó jellel a munkájáról. Barna haj, enyhe borosta sötétzöld szemek. Gond nélkül elmész mellette az utcán. Mindig a maximális megengedett felszerelését hordozza, néha még kockáztat is amiért nem csak a rendőrség de maga az őt alkalmazó szervezet is picsán rúgja ha lebukik.  Szűrűn találni rajta sebet horzsolást, nem mindig megy el a kijelölt őrzőhöz, hogy rendbe szedje.
Felix Anderson Npv4
[/center]


Egy sötét éjjelen...


Futok ahogy csak a lábam bírja, ép csak befordulok a poros öreg sikátor sarkán. -Rob! Gránátvető! Gránátvető!!!!- Hogy miért? Mögöttem egy cirka 8 tonnás Gargoyle becsalódik a falba mint egy bontógolyó mert nem tudta bevenni a fordulót. Tégla, vakolat hullik, port kavarva amiből a lomha kőhalom kikel és újra utánam ered.
- Azt ne mond hogy... - Ne tahózz! Lőjj! Ezt nem basztam meg, eskü. - Vetődök át egy kukán ami néhány másodperc múlva tompa fémes zajjal száguld át fölöttem. Hú az istenit az vagy 200kg volt... Látom ahogy a társam célra tart így nekem nem maradt más elhasalok és bízok benne, hogy a kevlár fogja felfogni a rapeszeket nem a seggem.
Durran az első lövés amitől sípol a fülem így nem hallom ahogy a kőóriás megbillen és elesik, csak társam vigyori arcából tudom, hogy mehetek tovább.
- Te most komolyan nem hiszel nekem? - Max azért mert nincs rajta lyuk... de ha lenne egy ütvefúród. - Ne hagyf ki a csöcsöket. Nagy kő csöcsök amiket
Michelangelo mesteri keze faragott hibátlan gömölyűre. Akkor meggondolandó lenne.
- Felix te ugye most nem...-  Megmozdul   a bestia. Bár a bal keze lerobbant és őt ez sajnos kicsit sem zavarja. Felkel és újból utánunk ered. Mi meg ketten futásnak indulunk. - Most nézd meg... kockás has, bicepsz és denevér fej. Neked ez bejön!? - A baj, hogy te nem zárod ki ebből a kérdéskörből. - Dögölj meg!- Zihálom és egy villanyoszlop kidől mellettünk, szerencsére nem ránk.- Ne csináld Dávid csak vicceltem. Mind a ketten botladozunk pár lépést és újabb sikátorba fordulunk be. Nagy és gyors az a dög, de manőverezni akkora testtel nehéz. Ezt ki kell használni. Újra halljuk a tégla ropogását, az itt ott bedőlő öreg falakat.
- De komolyan, hol tartasz? Mi nem volt még? Pixie? -  Na az még nem... de készülj, most lefekszel velem. - Matatok magam előtt és a mellényemből kiveszek valamit.
-Hülye vagy? Nem! - Egy adag előre bedetonátorozott plasztikot a falra tapasztok. Futunk még vagy harminc métert és hasra vetődve rányomok a mókás piros gombra. Ez ma már a második robbanás és ebből némi kőpor is hullik ránk nem csak a szokásos építési törmelék. - Oké így lefekszek veled.... de csak így. - Ne sipítozz, ha buzi lennék se vágynék arra a randa szőrös valagadra. Kimúlt? - Nézek hátra. Rob válaszolna, de bennakad a szó, mert a porból még mindig a Gargoyle kerül elő. Szárnyai letörtek, bal odalából méretes darab szakadt ki csakúgy mint arcának bal feléből. Pechünkre ez sem érdekli. Már tápászkodik fel. - Futás? - Futás. - ÉS meglepő módon, futunk. Lőni felesleges. Nincs nálunk olyan puska ami megsebezhetné. A géppisztolyaink gyönyörűen kilyuggatták a vámpírt, szar se maradt belőle amit napkeltével a madarak széthordhatnak, de ki hitte, hogy a nyakéket ha megérintem ez lesz. Most... hát maradt a futás. Megint sikátor, megint kanyar. Még jó hogy egy üzemen kívüli kikötőben vagyunk. Ezt nehéz lenne eltusolnia a fürkészeknek. Így is a bögyükben vagyok,  de csak mert végzem a dolgom... lelkesen végzem. - Ez nem mehet így örökké. Az a szar nem fárad el!- Megtorpanok És szembefordulok üldözőnkkel mert igaza van. - Felix... nem.- Kiveszek egy gránátot a mellényemből és megint hülye vagyok. -Félix de... Leeeeeroooooy! - Hé hé.. ne! - Rob kérése kőfalba ütközik mert futok és élesben tesztelem az ötletem. Az a dög most vesztette csak el a bal oldalát... Tuti nincs hozzászokva. Meg is torpan és ütésre készül de én balra térek ki. Ugrok és egy ablakpárkányra taposva tovább lököm magam fel a bal lodala mellett a nyakába lendülve. - Randa egy geci vagy! - Tömöm a kő pofába gránátom és ugrok le róla. Még megfordul és bumm... megint repkednek a betondarabok amik most jól meg is dobálnak. - Felix! - Ne sirass már... Segíts fel. - Te idióta... - Az az... de legalább halott az a, Awww fuck...- Feje sehol. Jobb keze már csak csonkán lóg a teste mellett de még keresgél minket, csak nem lát. Ez nem igaz. - Én figyelek rá. Te visszamész plasztikért? Jó sokat hozz mert már a faszom ki van vele. - Elég macera dolog egy ekkora valamire vigyázni ami meg is akar ölni. Kóborol, csapkod, de ha megdobom és elfutok akkor odarohan keresni. Ezt tíz percig csinálhatja aztán a következő kődobás amire odafut 8 kg vegyes robbanószerbe vezeti amiben van trotil, gránát, plasztik és lőszer. Nem voltunk készülve rá, hát improvizáltunk. Bummm! És végre, vége. Kifekszik sok darabban.
- Akkor itt a mai nap vége. Te hívod a fürkészeket. Én meglátogatom Lunát. - Ki fogja tekerni a nyakad.- Elviszem valami húsvacsorára. Azzal mindig le lehet kenyerezni. Max megöl... ennyit megér.- Azt hiszem a sztori többi része maradjon titok.

Felix Anderson Npv4
Ami vérzik, azt meg lehet ölni. Ami nem, arra találok egy módot, hogy vérezzen.
Felix Anderson Npv4

Vissza az elejére Go down
Seelie

Admin
It's gonna be a wild ride with

Seelie
Hozzászólások száma : 52

Re: Felix Anderson
» beküldték: Kedd Okt. 06, 2020 10:31 pm

Felix!

Elfogadva!


Mindig öröm ilyen fiatal és erős tagokat látni a szervezetben. Ti vagytok a világunk reménységei. A védelmezők. Néha a forradalmi és különös ötletek az egyetlenek egyébként, amik sikerre tudnak valamit vezetni. Az ellenség, ami ellen harcoltok, sokkal rosszabb dolgokra is képes, mint gondolnátok. A kreativitás és az erős lélekjelenlét az, ami a túlélést segíti. Ne fogd vissza magad!

Tedd a dolgod!

Seelie


avatarfoglaló rangfoglaló

Vissza az elejére Go down
 
Felix Anderson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Disruption :: Karakter szekció :: Karakteralkotás :: Köztünk élők :: S.P.E.C.T.R.E.-
Ugrás: