KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
mondd a magadét



Köztünk jár
BEJELENTKEZETTEK

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
A legtöbb felhasználó (48 fő) Vas. Okt. 04, 2020 10:47 pm-kor volt itt.

Friss nyomok
avagy ki járt erre utoljára

Siegfried Fernsby

Szer. Okt. 12, 2022 1:20 pm

Siegfried Fernsby

Pént. Okt. 07, 2022 3:09 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Okt. 07, 2022 3:07 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Szept. 23, 2022 8:25 pm

Shadiya el Sedat

Pént. Szept. 23, 2022 8:08 pm

Aidan Nyle

Pént. Szept. 23, 2022 7:19 pm

Darren Sullivan

Vas. Szept. 18, 2022 11:07 pm

Lance O'Maley

Vas. Szept. 18, 2022 8:59 pm

Lance O'Maley

Hétf. Aug. 22, 2022 7:26 pm

Shadiya el Sedat
Statisztika
AVAGY HÁNYAN VANNAK AZ OLDALON
Fajok
Seelie
0
0
Unseelie
3
0
Vámpír
1
0
Alakváltó
0
1
Spectre
0
0
Warlock
0
0
Boszorkány
0
1
Ascendant
2
1
Halandó
0
0
Összesen
6
3


Megosztás

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Cheshire

It's gonna be a wild ride with

Cheshire
Foglalkozás : Broker
Hozzászólások száma : 68

Cheshire
» beküldték: Vas. Okt. 04, 2020 1:07 pm




Cheshire 'Nathane Lindwell'

Cheshire Npv4





VámpírCheshire FzEQM89 Dublin Cheshire FzEQM89 867 Cheshire FzEQM89 MestervámpírCheshire FzEQM89 Broker Cheshire FzEQM89 James Crabtree

Cheshire Npv4
Jellem
Kettős élet kettős arccal jár. A világnak Nathan egy átlagos fura jókedvű alak. Barátságos, picit távolságtartó és elég fura humorral közelíti meg az életet. Első megjelenésre egy vidám fickó akivel tudnál beszélgetni de valahogy mindig megtalálja a kifogásokat és eltűnik csak hogy a legváratlanabb pillanatodban fuss bele. A valódi arca közel sem ilyen jóindulatú. Nihilista, borúlátó és csak nyomokban tapintatos alak. Minden vidám gondolatodra van egy realista kifogása miért hülyeség és elég lehangoló tud lenni ha ép nem szórakozni támad kedve. Akkor előkerül a vadász énje és játszadozik a prédával. olykor csak verbálisan de ha alkalmasnak látja az időt tettlegessé is fajul.  Nem ad sok dolognak értéket és főként az öreg kacatokat szereti.

Megjelenés
Nem nagyon foglalkozik a teste ékesítésével. Se tetoválás, se fém ékszerek nincsenek rajta. Az öltözködésére ad. Elegáns, mindig alkalomhoz illik és otthon sem hajlandó egy szál boxerban járkálni. Ugyanez a kifinomultabb ízlés meglátszik otthonán és tárgyain. Egy méretesebb vadászkést mindig rejt magán valahol faragott elefántcsont markolattal amit még ő maga lőtt és készített el egy szafari alkalmával valamikor a 18 szd végén. Ami talán feltűnő benne azok a rideg halovány zöld  szemei. Jelenleg egy erősebb borostával vagy rövid szakállal járja az éjszakát.
Cheshire Npv4


Egy sötét éjjelen...

-Gondolom valami szép vagy sanyarú történetet szeretnél hallani. Hol éltem, ó a festői tájon és hogy lettem vámpír, óóó a tragédia. Ezt mindenki zabálja, aki teheti. Kaland, erotika és veszély. Az ismeretlen sötét ura az éjszakénak, a vámpír. Hát ilyet nem kapsz. Hallhattál vagy hatszázat ebből a rommá cukrozott vacakból, de ha figyeltél volna és nem csak habzsolod, rájöttél volna, a máz alatt bizony gőzölgő szar lapul. De te befaltad. Még repetát is kértél ahogy látom. Én valami mást adok neked... valami újat. Magunkat ahogy még sose láttad. De már az felbasz ahogy szuszogsz, szóval kelleni fog egy szál cigi. Nem kérdezem meg baj e. Ha igen keress másik vámpírt. Meglepődnél mennyi van. Mármint mennyivel találkozol és nem tudsz róla. De pillanat. - Előkapok egy száll minőségi dohánnyal tömött csodát és az én régi jó barátom, egy ütött kopott Zippot. Első szériás darab és talán még nálam is leéltebb, de pont így alakítunk jó csapatot.  Szikrát vet a kova, vörös táncot jár a láng. Csak nekem táncol, én mégsem értékelem, csak kihasználom mint mindenki mindenkit ebben a világban. Azért él hogy szolgáljon, hát meggyújtom róla a bagót és rázárom a fedelet ezzel kioltva életét. Majd hívom ha megint kell. Ilyen minden csak észre kell tudni venni. Kifújom az első slukkot és foltatom.- Szóval... mielőtt az mondanád most hogy megkeseredtem. Igen meg. Ez egy folyamat amit csak az ér el aki eleget él és nem segghülye. Az emberek nem értik. Ők azt hiszik a test és az elme öregedése vagy érése okozza a komolyságot. Nem... a valód kopik el. Le az alapjáig, míg csak a tiszta önmagad maradd mindenféle extra réteg nélkül. Nem megérsz, csak elkopsz. Az ember ehhez épp csak eleget él. Én már nyolc évszázaddal a hátam mögött rohadtam eleget itt, hogy kialakulhassak. Akkor az első lecke. Vér. Létünk eleme, életünk célja és a bizonyíték, hogy alantas férgek vagyunk. Hazudunk, csalunk és ígérünk csak megszerezzük, ha kell erővel vagy csellel. Lehetünk szépek, elegánsak. Csábíthatunk, segíthetünk még akár életet is menthetünk a nap végén nem vagyunk jobbak mint egy csicsás nagyra nőtt pióca. Igazából a szúnyogok jogos konkurenseink. Talány annyi a különbség, hogy ők őszinték. Tudod miért jön és mit akar. Mi alattomosak vagyunk. Elhitetjük, hogy jóban vagyunk az áldozattal. Szeretjük, óvjuk, vagy  valami maszlag. Aztán elfojtott sikoly és rideg valóság. Semmire se jó nekünk az élő, mint örömet és vért szerezni magunknak. Kihasználjunk és eldobjuk. Elvesszük tőle az este szörnyű emlékét és másnap vidáman integetünk neki vissza a buszmegállóból. Csak mi tudjuk, hogy már vagy nyolcadszor hitetjük el vele mi vagyunk az igazi és önként jön velünk egy csöndes és magányos helyre ahol egyszerű haszonállatként kezeljük. De... mi visszamosolygunk és integetünk mint egy jól nevelt féreg, ember jelmezben. Ezek vagyunk mi és a vér. Legyen az emberé, vérállaé vagy Ascendanté nekünk csak az életereje kell mert saját nincs, mint ahogy lelkünk se. A következő előtt kell egy újabb szál. Ne nézz így nem leszek rákos. Igazából egy égő benzineskannát is szívhatnék nem számítana. Ennek van íze. Na, ne sopánkodj, hogy büdös. Idegesít. - Újabb sercenés, vörös, bűvölő
tánc, de hiába. Miután használtam megint megfojtom. Ismét sötét van csak a cigarettám narancs parazsa ad némi kontúrt az arcomnak.- A második a hazugságok sora miben élünk. Ez a másik lényeges dolgunk. Nem mehetünk ki nappal. Az éj gyermekei vagyunk és a munkán, a civil arcunk is ezt fedi. Mosolygunk a kicsi húszsákokra és játsszuk a játékuk amíg csak lehet. Nekünk nem nehéz. Egy pillantás más szemébe és hisz nekünk. Arra emlékezik amire akarunk. Megbűvöljük. Ha kell egy rövid ideig mindenki azt látja amit szeretnénk. Mivel mi limitált csökönyös bestiák vagyunk a realitás szövetét mozgatjuk másokban. Nem vagyunk mások mint egy nagy, jól kitalált hazugság ami nélkül jobb lenne a föld. Életet lopunk hogy éljünk és elmét rombolunk hogy higgyenek nekünk. És miért? Senki sem tudja. Csak létezni akarunk... nincs célunk. Létezünk, így alantasan és féregmód. Lehet papolni a becsületről. Ihatunk márkás pezsgőt. Szerethetjük a legszebb nőket... mi csak egyszerű illúziók vagyunk. Mint egy Mimic ami embert utánoz. Hogy mi a Mimic? Az egy másik mese lesz. Mi lenne ha levonnánk egy tanulságot a vámpírokból aranyom? Bólintás... ezt már szeretem.
A tanulság az hogy nincs tanulság. Férgek vagyunk szép csomagolásban és élünk egy céltalan életet ami nem is valódi élet és már ezért a semmiért is más életeken élősködünk. Tudom sok a szóismétlés de itt az életen van a hangsúly. Mi nem élünk... még lelkünk sincs. Az egyetlen lény a földön aminek nincs lelke, talán még a Gargoyle, de az teremtett. Az nem számít.- Megfogom az arcát két kézzel és közel húzom.- Érted a lényeget!? Örökké élünk és mégis egy percében sem élünk! Oké túlterhellek a dumámmal. Csak csináld amiért itt vagyok. Ne.. ne most kérdez... majd utána. - Markolok a hajába és tolom lefele. Neki ott van dolga. Csinos lány, csak ember és bár ő tényleg él, én vagyok aki elültette a fejében a gondolatot, a kíváncsiságot, aki elhitette vele, hogy kemény pénz kap ezért. És én leszek aki majd ezt az egész számára szürreális emléket elveszi tőle. Ő azt fogja hinni valami partydrog áldozata lett, azért van bemocskolva az arca. Én meg holnap integetni fogok neki megint a bárban... ki tudja lehet még egy körért. Igen... mi mind férgek vagyunk, de valamiért élvezem.

Cheshire Npv4
"To live is to suffer to survive is to find some meaning in the suffering."
Cheshire Npv4

Vissza az elejére Go down
Unseelie

Unseelie
It's gonna be a wild ride with

Unseelie
Lakhely : Sötétégben
Kor : 24
Hozzászólások száma : 28

Re: Cheshire
» beküldték: Vas. Okt. 04, 2020 6:06 pm

Cheshire

Elfogadva!


Az alantas halandók okkal nevezik a fajtád szörnyetegnek, úgy gondoljuk ez helyén is való, ahogy az is hogy az idő mindenki pici buksiját megfertőzi búskomorsággal. Ám az érem két oldala ellenére, a lopás továbbra is bűn, és itt nincs jó oldal. Elorozzátok ami nekünk kell... noha vaj mily csekély hasznotok ellenére ezt sosem tudjuk figyelmen kívül hagyni. Árnyékban lapuló férgek... eszközöket használnak élvezeteik kielégítésére. Nem vagytok jobbak nálunk... vagy mi nálatok? Nem... semmi esetre sem lehet veletek minket egy lapon emlegetni... Csak óvatosan a duhajkodással vérivó barátunk... nehogy a végső ütközetben te legyél a kartácstűz egyik fő eleme...

Unseelie


avatarfoglaló rangfoglaló

Vissza az elejére Go down
 
Cheshire
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Disruption :: Karakter szekció :: Karakteralkotás :: Köztünk élők :: Vámpírok-
Ugrás: